27.12.2019

ANATOLIA TÜP BEBEK LABORATUVAR FARKI

Tüp bebek, uzmanlık ve deneyim kadar laboratuvar donanımının da en üst düzeyde olmasını zorunlu kılan bir alandır. Anatolia laboratuvar ekibi, bu bilinçle bilgisini daima güncellerken, teknolojik donanımını da dünya ile eş zamanlı olarak yenilemektedir. En güncel ve çağdaş klinik bilgilere dayalı uygulamaların yapıldığı laboratuvarımız, kanıta dayalı ve bilimi esas alan bir kültürle çalışır. Anatolia’da her hasta için kişiye özel klinik ve laboratuvar uygulamaları yapılır.
Anatolia için kalite; bilgi, teknoloji ve hizmet kültürünün sonsuza dek iyileşebileceği inancına dayanır. Kendi içinde daimi bir denetim mekanizmasını çalıştıran bu ekol, kontrol edilmeyi de bir değer olarak algılar ve kendini daima eleştiri ve yeniliğe açık tutar.
Anatolia Tüp Bebek Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı) Programını başarı ile tamamlayarak, uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygun olarak çalıştığını tescilleyen Türkiye’deki ilk Tüp Bebek Laboratuvarıdır!
[15:36, 27.12.2019] Anatolia Tüp Bebek Merk.: ISO belgesi, Anatolia kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.
RI Witness sistemi, tüp bebek laboratuvarındaki tüm aktiviteleri 7/24 monitorize eden bir bilgisayar sistemidir. RI Witness sistemi otomatiktir, bu nedenle barkod sistemi olarak adlandırılan diğer witness sisteminden farklı olarak materyallerin nakli ve işlemleri sırasında, embriyoloğun işlem yaptığı materyalleri tekrar tekrar okutmasına gerek olmaksızın hasta kimliğinin kontrolünü sağlar.
RI Witness sistemi, tüp bebek laboratuvarında gün boyu yapılan sperm hazırlanması, yumurta toplama, mikroenjeksiyon, embriyo transferi, embriyo dondurma, embriyo çözme ve embriyo biyopsi işlemlerini sürekli otomatik olarak kontrol eder ve kayıt altına alır.
Biz hastalarımız için doğruluk oranı en yüksek, en güvenilir ve güncel teknik olan Next Generation Sequencing (NGS) yöntemi ve Artificial Intelligence (Yapay Zeka Teknolojisi) ile kromozom analizi yapmaktayız. Genetik analiz için, üreme genetiğinde dünya devi olan, farklı kıtalarda 10’un üzerinde şubesi olan ve ana merkezi Valencia-İspanya olan IGENOMIX Genetik Laboratuvarı ile işbirliği yapmaktayız.
ANATOLIA TÜP BEBEK LABORATUVAR FARKI