09.07.2019

Ankara'ya ilk kez geliyorum, Anatolia'yı nasıl bulacağım?

 

 

Otobüsle gelen hastalarımız için: Otogar - Aşti'de indikten sonra Ankaray'ı kullanarak Kızılay Meydanı'na geliyorsunuz. Güvenpark'ın önünden Çankaya yönüne 413 numaralı otobüse binerek Pilot Sokak durağında ineceksiniz ve yaklaşık 200 mt. aşağı yönde yürüyeceksiniz. Cinnah cad. No. 54, Anatolia Tüp BEBEK Merkezi'nin büyük beyaz binası sizi bütün berraklığı ile karşılıyor olacak.. Dilerseniz Güvenpark'ın önünden taksiyi de kullanabilirsiniz. Yaklaşık 5 dakika sonra merkezimizdesiniz.

 

Uçakla gelen hastalarımız için: Havaalanına indikten sonra Havaş Otobüs Servisini kullanarak Kızılay Güvenpark durağında ineceksiniz. Güvenpark'ın önünden Çankaya yönüne 413 numaralı otobüse binerek Pilot Sokak durağında ineceksiniz ve yaklaşık 200 mt. aşağı yönde yürüyeceksiniz. Cinnah cad. No. 54, Anatolia Tüp BEBEK Merkezi'nin büyük beyaz binası sizi bütün berraklığı ile karşılıyor olacak.. Dilerseniz Güvenpark'ın önünden taksiyi de kullanabilirsiniz. Yaklaşık 5 dakika sonra merkezimizdesiniz (3 km).

 

Trenle gelen hastalarımız için: Gar'dan Sıhhıye yönüne doğru 5 dakika kadar yürümeniz gerekecektir. Sıhhıye Köprüsünün altından Çankaya yönüne 413 numaralı otobüse binerek Pilot Sokak durağında ineceksiniz ve yaklaşık 200 mt. aşağı yönde yürüyeceksiniz. Cinnah cad. No. 54, Anatolia Tüp BEBEK Merkezi'nin büyük beyaz binası sizi bütün berraklığı ile karşılıyor olacak.. Dilerseniz Gar'dan taksiyi de kullanabilirsiniz. Yaklaşık 7-8 dakika sonra merkezimizdesiniz (5 km).

Ankara'ya ilk kez geliyorum, Anatolia'yı nasıl bulacağım?