04.04.2019

RI Witness Sistemi Anatolia'da! Anatolia, Laboratuvar Teknolojileri ve Donanımları ile Daima Dünya Standartlarında... #AnatoliaTüpBebekFarkı

Dünyada sayılı Tüp Bebek Merkezinde bulunan RI Witness - Radyo Frekanslı Güvenlik Sistemi  bugün itibariyle merkezimizde faaliyete geçmiştir. Sistemin kurulumu için Danimarka'dan gelen misafirlerimize teşekkür ediyoruz. 

 

RI WITNESS (ŞAHİTLİK) SİSTEMİ NEDİR?
RI Witness sistemi, tüp bebek laboratuvarındaki tüm aktiviteleri 7/24 monitorize eden bir bilgisayar sistemidir. RI Witness sistemi otomatiktir, bu nedenle barkod sistemi olarak adlandırılan diğer witness sisteminden farklı olarak materyallerin nakli ve işlemleri sırasında, embriyoloğun işlem yaptığı materyalleri tekrar tekrar okutmasına gerek olmaksızın hasta kimliğinin kontrolünü sağlar.
RI Witness sistemi, tüp bebek laboratuvarında gün boyu yapılan sperm hazırlanması, yumurta toplama, mikroenjeksiyon, embriyo transferi, embriyo dondurma, embriyo çözme ve embriyo biyopsi işlemlerini sürekli otomatik olarak kontrol eder ve kayıt altına alır.

 

Daha detaylı bilgi için web sitemizin anasayfasını ziyaret ediniz..

RI Witness Sistemi Anatolia'da!  Anatolia, Laboratuvar Teknolojileri ve Donanımları  ile Daima Dünya Standartlarında...   #AnatoliaTüpBebekFarkı