Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


15.12.2020

Bize annelik, babalık duygularıı yaşattığınız için teşekkür ederiz. Önce rabbime sonra siz Anatolia Tüp Bebek Merkezi ekibine şükrediyorum. İyi ki varsınız.

A.D.


15.12.2020

Türkiye'nin en iyi tüp bebek merkezisiniz!

E.A.


15.12.2020

Öncelikle bana bu güzel duyguyu yaşatan Prof. Dr. Hakan Yaralı Hocama, sonrasında Doç.Dr. Mehtap Polat Hocama ve tüm Anatolia Tüp Bebek ekibine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Ü.K.


15.12.2020

İyi ki varsiniz, sizleri cok seviyorum. Umudumun bittigi yerde umut oldunuz, 4 başarısız denemeden sonra iyi ki yolum size rastladı. Başarınız tartışılmaz. Tam bitti son derken bana en güzel duygu olan annelik duygusunu tattırdınız. Sizin vesilenizle iki tane tatlı evlatlarım var. Rabbim bu duyguyu isteyen herkese yasatsın. İyi ki Anatolia Tüp Bebek Merkezi. Türkiye'nin en iyi tüp bebek merkezi..

H.K.


02.12.2020

Bebekler, çocuklar dünyanın en masumları. Bir bebeğim olamayacak derken yolum buraya çıktı. İyi ki de çıkmış bir oğlum oldu. Çok stresli dönemler bu dönemler ama sonu güzel olunca insan unutuyor. Allah tüm doktorlardan razı olsun. Özellikle de sizden. Hemşirelerden de tabii ki..

Y.A.


02.12.2020

Yurtdışında yaşayan biri olarak, Anatolia’nın haklı ününü duydum ve tedavi için burayı tercih etmemizin ne kadar yerinde bir karar olduğunu edindiğimiz harika tecrübe sonrasında bizzat gördüm. Kusursuz ve profesyonel bir ekip. Her noktası en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve her şey dört dörtlük hazırlanmış.Başta Prof.Dr. Hakan Yaralı olmak üzere tüm ekibi tebrik ederim. Bu stresli süreci bizim için bu kadar kolay ve güzel bir hale getirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az. Her şey çok olumlu. Çalışanlar, ekip şahane. Umarım üç kişi oluruz. Çok memnun kaldım. Doktorum Mehtap Hanım’ın güzü ve samimiyeti, Hemşireler ve tüm çalışanların ilgisi çok hoşumuza giti. Hayırlı haberler almak dileğiyle. Tüp bebek yaptırmak isteyenlere Anatolia Tüp Bebek Merkezi’ni öneriyorum. İlgilerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum.

Y.E.


02.12.2020

Güler yüzünüz ve ilginizi hiç eksik etmediğiniz için teşekkür ederiz.

S.E.


02.12.2020

Çok memnun kaldım. Her konuda bilgilendirildim. Umarım gülen yüzleriniz hiç solmaz Anatolia Tüp Bebek Ailesi.

K.O.


02.12.2020

Her şey için teşekkür ederim.

İ.Ş.


09.11.2020

Gerçekten cok iyi bir tüp bebek merkezi.Hakan Hoca ve ekibi artı çalışanlari gerçekten çok ilgili ve alakalılar şuan tedavi göruyorum ve transferi bekliyoru Bu zamana kadar olan süreçte hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadım. Herkese cok teşekkür ederim.

S.Y.