Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


17.02.2020

Güvenebileceğim bir ekip olduğunu gözlemledim.

S.O.


17.02.2020

Başta Hakan Hocam, Mehtap Hocam ve tüm ekibe sonsuz teşekkürler..

Ö.K.


17.02.2020

Ankara’da onca merkezde tedavi gördükten sonra burası son derece ilgili ve güzel geldi. Herkese tavsiye edeceğim bir merkez. Çok teşekkür ediyorum…

E.F.


17.02.2020

İlk andan itibaren güleryüzlü, samimi, profesyonel hizmetlerinden dolayı bütün ekibe çok teşekkür ederim.. Çok memnun kaldım.

N.A.


17.02.2020

Öncelikle doktorum Hakan Yaralı’ya teşekkür ederim. Mehtap Hanıma, İrem Yaralı, Nurdan Hemşireye ve Anatolia ekibine çok teşekkür ederim.

M.İ.


17.02.2020

Kapıdan girer girmez Güleryüz ve profesyonellikle karşılaştık. Çok düzenli ve organize bir klinik. Sürecimiz boyunca iletişimde olduğumuz herkes çok profesyoneldi. İnsani yaklaşım, bilgi tecrübe çok kıymetli! Hakan hocaya, İrem hocaya, diğer tüm hocalara, hemşire hanımlara ve herkese tek tek teşekkürler.

K.Ş.


11.02.2020

Umutsuzluklar içindeyken umudun kesiştiği yol ve değerli insan Hakan Yaralı, Ekibinizle olan uyum, tecrübe ve güveniniz en önemlisi insancıl yanınızın yüksek olması muhteşem… Ekibinizle dilerim uzun yıllar umutlar dağıtmaya devam edersiniz.. Anatolia ekibine çok teşekkür ederim..

K.I.


11.02.2020

Her şeyden çok memnun kaldım. Hakan Hocam ve ekibi muhteşem. İnşallah güzel haberler alırız. Çok umutluyum..

C.O.


11.02.2020

Özellikle merkezinize geldiğim gün benim için özel bir tarihti. Merkezinize ilk adım attığım andan itibaren otopark görevlisinden , hasta danışmanına, hemşiresine kadar hepsi pozitif güleryüzlü insanlardı. Gelmeden önce kafamda soru işaretleri vardı. Bugün embriyo transferim yapıldı. Çok memnunum hepinizden. Allah sizin gibi güleryüzlü insanları hiç eksik etmesin.

Ç.İ.


11.02.2020

İnsanın bir bebek arayışında geçirdiği süreç yıpratıcı cidden. Bu yüzden karşısında güleryüzlü, anlayışlı ve kibar insanları görmesi moral olarak takviye ediyor. Buradaki insanca muamele insanın maddi manevi verdiği enerjiyi gözüne göstermiyor. Her şey için çok teşekkür ederim..

M.R.