Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


11.10.2019

İlgili ve güler yüzlü bir personelle karşılandım. Bir daha tüp bebek yapsam yine burayı seçerdim.

O.L.


11.10.2019

İlk geldiğimiz zamanlarda içimde hem korku hem de biraz sıkıntı vardı. Ama doktor ve hemşirelerle görüştükten sonra korkularımı yendim. Gerçekten hepsi de çok iyi, iyi bir kurum. Herkese teşekkür ederim.

C.K.


11.10.2019

İlk geldiğim gün çok heyecanlandım. Ama doktorum ilgilenince rahatladım. Çalışanların güler yüzü tedavi sırasındaki stresi atmamda çok etkili oldu.

Ö.K.


04.10.2019

Bu mutluluğu sizin sayenizde yaşıyorum yine sizin sayenizde bu güneşime sarılıyorum.

M.R.


04.10.2019

Hakan hocama mehtap hocama ve tüm ekibe teşekkür ediyorum sizin sayenizde dünyalar güzeli bir bebek nasip etti rabbim bana..

A.B.G.


04.10.2019

15.09.2018 de transfer olmuştu. Şimdi ise 4 Aylığız. Önce Hakan Hocama sonra tüm ekibe sonsuz sevgi ve minnetlerimizi iletiyorum. Allah razı olsun sizden çok güzel şeylere vesile oluyorsunuz. Tekrar teşekkür ederim.

S.Ç.


26.09.2019

Iki kişilik yolculugumuzda bir evlat sahibi olmak en büyük duamızdı.. Ama hani vakitsiz kuş otmezmis derler ya evlat sahibi olmakta vaktinden önce nasip olmuyormuş..7 senelik bir hasretin bir sonu ve bir başlangıcı vardı...Herşey tedavi için gittiğim anatolia tüp bebek merkezinin bahçesinde bir gülüşle başladı ve sonu güzel insanlarin temiz ağızlardan canı gönülden dualriylada birleşince elhamdülillah bir kiz evladıyla yep yeni bir başlangıcimiz oldu...Ben tek tek isim yazsam sığmaz ama beni bu süreçte eşimin ve benim ailem,yakın dostlarım,büyüklerim,iş yerindeki arkadaşlarım,komsularim herkesin ama herkesin manevi anlamda destegini çok gördüm...Hümeyra busram geldi geliyo derken 1 yaşına gelecek kadar büyümüş. Evlat ne güzel bir meyveymis..ALLAH im dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah....Güzel kızım iyiki doğdun iyiki varsın...

H.Ç.


26.09.2019

Benim kızım 4 yasinda once Allah'ın sonra sizin sayenizde iyiki varsin anatolia iyiki tanımışım sizi. O kadar iyi bir ekip ki insana insan gibi davranan insana ilgi gosteren siz iyi ki varsiniz iyi kiiiii size gelmisiz. Her sorana sizi gururla söylüyorummm Hakan Hocammi bir baba gibi cokkkk seviyorum. Rabbim Hakan Hocamı korusun ayağına taş degdirmesin İnşallah.

S.A.


26.09.2019

Çok teşekkürler. Kendimi güvende ve emin ellerde hissettim.

F.I.


26.09.2019

İlk muayene gününden bu yana her şey beklediğim gibiydi. Tüm personel son derece ilgili ve güler yüzlüydü. Her şey için teşekkür ederim.Güven ve memnuniyet duydum.

O.K.