Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


22.03.2019

Çok mükemmel bir ekip çalışması var. Bu süre boyunca kendimi güvende hissettim. Herkese çok teşekkür ederim.

F.U.


19.03.2019

Girişten itibaren gayet güler yüzlü, yardımsever ve hasta psikolojisinden anlayan bir ekip vardı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Umarız güzel haberi sizlerle paylaşmakta nasip olur. Başta Hakan Hocamız olmak üzere bizimle ilgilenen tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

Y.H.


19.03.2019

Embriyo transferlerim bronşit, idrar yolları enfeksiyonu nedeniyle geciktirdik. Hastalandığım için 3-4 kere aradım, ama kimse of falan demedi, süper ekip. Herkese sabrı için teşekkür ederim...

P.H.


19.03.2019

Güler yüzlü, sıcak kanlı, iyi ki varsınız. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. İyi bir merkez, herkese tavsiye ederim. Rabbim kucağını doldursun herkesin.

M.D.


18.03.2019

ANATOLİA TÜP BEBEK alanında 1 numaradır. Başarılar dilerim. Hasan Altuntepe

H.A.


15.03.2019

Hepinizin tıp bayramı kutlu olsun. Önce Allah sonra sizler sayesinde bizim ailemize neşe kattınız. Sizinde neşeniz hep daim olsun anatolia ikizlerim 7 yaşındalar...

M.A.


15.03.2019

Tedavi ve tecrübe ile birlikte vermiş olduğunuz güven ve motivasyon ile başarılarınızın devamını dilerim. Bayramı hakkı ile yaşamayı hak eden tüm ekibin Tıp bayramı kutlu olsun.

M.K.


14.03.2019

After five years of trying all the treatments of pregnancy we dicided to go to turkey to have IVF done there after we herd turkey in high demand in medical. we contacted ANATOLIA Clinic to set up traveling plan IVF was sucess from first attempt Anatolia staff very friendly and supportive from first call till flight back home staff very experienced and speaking english Prof. Dr. Hakan Yarali and Doç. Dr. Mehtap Polat thank you very much and we recommend anatolia clinic to everyone yaman edlbi & mohamad alak

yaman edlbi & mohamad alak


12.03.2019

Merkeze adımımı atar atmaz güler yüzlü, ilgili bir ekiple karşılanmak ve bu ilginin tedavi sonuna kadar aynı şekilde devam etmesi beni çok mutlu ediyor. Kendimi profesyonel bir ekiple güvende, rahat hissediyorum.

S.T.


12.03.2019

Profesyonel bir ortamda işini seven insanlarla birlikte olmak mutluluk vericiydi. Anatolia ekibine her şey için teşekkür ediyorum..

F.Y.