Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


04.04.2019

Bu benim ilk tüp bebek denemem, aşırı güzel bir zaman geçirdim. Uzaktan gelmeme rağmen severek ve sıkılmadan geldim. Her şeyle ilgilenen bir hastane, çok mutlu ve memnun ayrılıyorum. Doktorlar ve hemşirelere çok teşekkür ederim.

B.H.


04.04.2019

Eşim ve ben doğru yeri tercih ettiğimiz için mutluyuz. Umarım sonucu da mutlu edici olur. Her şey için teşekkürler.

D.T.


04.04.2019

Tüm ekibin yaklaşımından çok memnun kaldım. Şehir dışında yaşamama rağmen sürekli arandım, takip edildim. Anatolia Tüp Bebek ekibine çok teşekkür ederim.

C.T.


04.04.2019

Stresli bir dönem ancak bu kadar profesyonel, güler yüzlü ve tam destek yürütülür. Sosyal medyadan 1 yıl takip ettim. Oraya yansıyanların gerçek olması şahane. Tüm ekibe teşekkürler. Umarım tutar ve bebişle ziyarete geliriz. Sevgiler.

L.V.


30.03.2019

Doktorları, hemşireleri, hasta bakıcıları, hatta park görevlisine kadar her bir görevli işinde profesyonel. Herkese ayrı ayrı teşekkürler.

P.H.


30.03.2019

Burayı ilk olarak internet aracılığı ile araştırma yaparak bulduk. Birçok şık arasından eleme yaptık ve yanılmadık. Kendimi rahat hissettiğim ortam, güzel, nazik ve kibarlar, diksiyonları çok güzel. İlk defa şahit olduğum bir süreçti. Heyecan da vardı ve bugün sürecin sonundayım. Transferim oldu. İnşallah hayırlısı olur. Herkese hayatlarında başarılar dilerim. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın. Siz bana vesile oldunuz, Allah ta sizin yüzünüzü güldürsün, hiçbir zaman gözünüzden acı yaş akıtmasın, girişinden çıkışına herkese teşekkürler. Allah razı olsun.

K.T.


30.03.2019

I am very pleased with professionalizm of personal. The whole process was smooth and clear. I will highly recommend Anatolia clinic to friends&family. Thank you for speaking English. Appreciate it a lot.

A.L.


28.03.2019

Yeteri kadar bilgilendirildiğim, düzgün ve işini özenle yapan personeli var. İlgiden memnun kaldım. Umarın sonucumuzda güzel olur.

P.K.


28.03.2019

İlk günden itibaren güven verici ve çok ilgili bir personel kadrosu ile karşılaştım.

M.K.


28.03.2019

2.kez buradayım. Çok şükür 1.denemede rabbim nasip etti, bir kızım var. Umarın herkese nasip olur. Güler yüzünüzün, ilgili davranışlarınızın ve hoşgörünüzün devamlı olmasını dilerim. Her şey için teşekkürler.

N.A.