Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


23.02.2019

Yumurta rezervim çok azdı. Genetik bir problem olan dengeli translokasyon çıktı bende. Hakan Hoca ve ekibinde ilk denememde bu şansı yakaladım. Hiçbiriniz umudunuzu kaybetmeyin, elinizden geleni yapın. Ben 5. denememde mutluluğuma kavuştum, siz hemen kavuşun...

G.B.


22.02.2019

Büyük umutlar ile geldiğimiz Anatolia’da bugün transferim yapıldı. Bu aşamaya gelene kadar başta Hakan Hocam olmak üzere tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü sizlerin ilgi ve güler yüzleriniz sayesinde daha da motive olduk ki bu da bizler için çok önemli bir ayrıntı. Ben inanıyorum ki bu umudumu tatlı ve sağlıklı yavru sayesinde taçlandıracağım. Başarılarınızın ve güler yüzünüzün devamı dileğiyle. Teşekkürler Anatolia.

E.B.


22.02.2019

Anatolia ailesine çok teşekkür ederim. Allah hayırlı evlat nasip etsin

A.E.


22.02.2019

Öncelikle Hakan Hocama, Mehtap Hanıma ve tüm ekibe sonsuz teşekkür ediyorum. İlgili, güler yüzlü, tecrübesi ve bilgisi ile benimle ilgilenen tüm ekibe teşekkürler. Hepinizden Allah razı olsun.

F.N.Y


22.02.2019

Her şey gayet yolunda ve sistemli bir şekilde ilerliyor. Daha önceki denemelerime rağmen stressiz ve rahat bir tedavi dönemi geçirdim. Her şey için teşekkür ederim Anatolia Tüp Bebek Merkezi.... Başarılarınızın devamını dilerim.

Ş.K.


21.02.2019

''Merhabalar öncelikle iyi ve bol başarılı günler dilerim. Sizinle tanışalı 3 sene oldu ve çok şükür ki küçük mucizemi kucağıma alalı 2 yıl oldu. Önce Allah’ın sonra Hakan Yaralı Hocamın sayesinde.Hepinize ayrı ayrı minnettarız sizleri unutmamız imkansız Küçük Mucizemin 2. Yaş günü  bugün, bu mutlu günümüzü sizinle paylaşmak istedik sevgilerle...''

Yeliz Carlı


21.02.2019

Tek kelimeyle harikasınız.

B.A.


21.02.2019

Bana kendimi iyi hissettirdiler. Yeterince bilgilendirildim ve ilgilenildi. Teşekkür ederim.

A.K.


21.02.2019

Biz geldiğimizde biraz ümitsizdik, ta ki Hakan Hocamın konuşmasından sonra dünyamız değişti. Çünkü onun güven dolu sözleri oldu ve 20 yıl sonra anne ve baba kelimesini duyduk. Her zaman dua ediyoruz. Sizleri tanıdığıma çok memnunum. Sizler hep var olun ki herkesin hayali gerçek olsun. Süpersiniz, sizi anlatmaya kelimelerim yetmiyor.

G.E.


21.02.2019

Başarılarınızın devamını diliyorum. Her şey için teşekkürler. İyi ki varsınız Anatolia Ailesi...

S.K.