Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


30.03.2019

Burayı ilk olarak internet aracılığı ile araştırma yaparak bulduk. Birçok şık arasından eleme yaptık ve yanılmadık. Kendimi rahat hissettiğim ortam, güzel, nazik ve kibarlar, diksiyonları çok güzel. İlk defa şahit olduğum bir süreçti. Heyecan da vardı ve bugün sürecin sonundayım. Transferim oldu. İnşallah hayırlısı olur. Herkese hayatlarında başarılar dilerim. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın. Siz bana vesile oldunuz, Allah ta sizin yüzünüzü güldürsün, hiçbir zaman gözünüzden acı yaş akıtmasın, girişinden çıkışına herkese teşekkürler. Allah razı olsun.

K.T.


30.03.2019

I am very pleased with professionalizm of personal. The whole process was smooth and clear. I will highly recommend Anatolia clinic to friends&family. Thank you for speaking English. Appreciate it a lot.

A.L.


28.03.2019

Yeteri kadar bilgilendirildiğim, düzgün ve işini özenle yapan personeli var. İlgiden memnun kaldım. Umarın sonucumuzda güzel olur.

P.K.


28.03.2019

İlk günden itibaren güven verici ve çok ilgili bir personel kadrosu ile karşılaştım.

M.K.


28.03.2019

2.kez buradayım. Çok şükür 1.denemede rabbim nasip etti, bir kızım var. Umarın herkese nasip olur. Güler yüzünüzün, ilgili davranışlarınızın ve hoşgörünüzün devamlı olmasını dilerim. Her şey için teşekkürler.

N.A.


28.03.2019

Anatolia ailesine çok teşekkür ederim. Gerek güler yüzünüz, gerek ilginize hayran kaldım. Hepinizden Allah razı olsun.

B.L.


25.03.2019

Merhabar on beş sene bu haberi bekletik rabbim nasip etti ikizlerimizin keselerini bugün gördük üç kez farkı hastanede ilk kez Anatolia'da denememiz oldu ilk önce rabbimin sonra Hakan Hocamın sayesinde sevindik. Herkesin güler yüzlülüğü için çok teşekkürler ederim. Rabbim hepinizden razı olsun...

S.Y.


25.03.2019

Hakan hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Rabbimin izni ve Hakan Hocamın sayesinde yıllar sonra ikiz bebelere kavuştuk şimdi o bebekler 13 yasindalar..

Y.A


22.03.2019

Hepiniz birbirinizden mükemmelsiniz. Teşekkürler Anatolia ekibi.

E.H.


22.03.2019

Profesyonel bir ekip çalışması olduğunu gördüm. Her şey, yani tüm tedavi sürecinde her şey tıkırında devam etti. Başarılarınızın devamını dilerim.

Y.P.