TÜP BEBEK HİKAYELERİ
YAZILI HİKAYE

3 Başarısız Denemenin Ardından...

05.05.2021
Daha önce 3 kez başka merkezde tüp bebek başarısızlığı öyküsü olan çiftimiz merkezimizde ilk uygulamasında gebelik haberini aldı.

Video Listesi

13.03.2013

Sevgili Hakan Bey, Nihayet yavrularimiza 16/11/09 tarihi itibariyle kavustuk. Yillardir aradigimiz mutlulugumuzu sizinle paylasmak istedim. Yardimlariniz, sizin ve personelinizin gostermis oldugu yakin ve samimi ilgi icin cok tesekur ederiz, sizlere minnetariz. Asagida 20 Mayista yazmis oldugumuz duygularimizi kat kat ve ziyadesi ile tekrarlamak istiyoruz. En derin Saygilarimizla, Hulya & Mesut Dogan (Irlanda Spor)


13.03.2013

Kliniğinizin ilk hastalarındanım. 3. denememde de burdayım. Tüp bebek işlemi bir ekip işi. Başta Hakan Hoca olmak üzere tüm ekibe teşekkürler. Hakan hocama sevgi ve saygılar.


13.03.2013

Değerli hocamız Hakan Yaralı ve ekibi güven verici, ilgili, kibar ve yol gösterici idiler. Aile olarak çok memnun kaldık. Bütün personele çok teşekkür ediyoruz.


13.03.2013

Herşeyiyle güven duyduğum bir merkez. Özellikle doktorum Hakan Yaralı’nın önemi benim eşim için çok büyük. Genel olarak personelin kendi alanında işlerini çok iyi yaptıklarını düşünüyorum.


13.03.2013

Anatoliaya’ya ilk gelişimiz. Personelin gereği gibi bize yardımcı olması ve ilgilenmesi memnun edici. Güleryüzlü olmaları ayrıca bizleri duygulandırdı. Çalışmalarınız çok başarılı. Dr. Hakan Beyin bizimle ilgilenmesi memnuniyetimizi daha da artırdı.


13.03.2013

O kadar sevdik ki Hakan hocamızı, onun bilimsel bakış açısını kendimizi güven içinde bulduk. Hakan hocamız bizim bir ağabeyimiz. İçtenliği, ilgisi için çok teşekkür ederiz.


13.03.2013

Ortamın temiz, çalışanların güler yüzlü ve güvenilir olması tedavi süreci boyunca her zaman düşünüldüğümüzü, takip edildiğimizi hissettirilmesi ve en önemlisi doktorumuz Hakan Yaralı’nın mükemmel bir insan olması gerçekten çok memnun ediciydi. Her şey için teşekkür ediyoruz.


13.03.2013

İlk girdiğimde çok ısındım. Hemşirelerden de doktorlardan da çok memnundum. Çıkarken de aynı düşüncelerim teşekkür ederim. Gerek doktorum olsun gerek hemşirelerden çok memnun kaldım. Çok iyi bir ekip. Geldiğime pişman olmadım. Maddi gücüm elverdiği müddetçe geleceğim en güvenli yer. Doktorum Hakan Bey’ e saygılarımı iletiyorum. Süper bir ekip, teşekkür ederim.


13.03.2013

Anne baba olmak bu duyguyu yaşamak isteyenler için bir umuttur, bir rüyadır. Umuda yolculuk için Hakan Hocam’a hep güvendim. Onun pozitif enerjisi bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek konusunda her zaman destek oldu. Hakan Hocam’a ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle.


13.03.2013

İlk gelişimizde güler yüzlü Hakan Hoca ve ekibi bizi umutlandırdı. Şu anda gayet iyi durumdayız. İnşallah çocuklarımız olunca daha da mutlu olacağım. Herkese teşekkürler. İnşallah çocuklarımızı kucağımıza alınca daha mutlu olacağız.