TÜP BEBEK HİKAYELERİ
YAZILI HİKAYE

3 Başarısız Denemenin Ardından...

05.05.2021
Daha önce 3 kez başka merkezde tüp bebek başarısızlığı öyküsü olan çiftimiz merkezimizde ilk uygulamasında gebelik haberini aldı.

Video Listesi

11.02.2020

Özellikle merkezinize geldiğim gün benim için özel bir tarihti. Merkezinize ilk adım attığım andan itibaren otopark görevlisinden , hasta danışmanına, hemşiresine kadar hepsi pozitif güleryüzlü insanlardı. Gelmeden önce kafamda soru işaretleri vardı. Bugün embriyo transferim yapıldı. Çok memnunum hepinizden. Allah sizin gibi güleryüzlü insanları hiç eksik etmesin.

Ç.İ.


11.02.2020

İnsanın bir bebek arayışında geçirdiği süreç yıpratıcı cidden. Bu yüzden karşısında güleryüzlü, anlayışlı ve kibar insanları görmesi moral olarak takviye ediyor. Buradaki insanca muamele insanın maddi manevi verdiği enerjiyi gözüne göstermiyor. Her şey için çok teşekkür ederim..

M.R.


08.02.2020

O kadar çok yazılacak şey var ki birini yazsam birisi eksik kalır bana mucizemi yıllar sonra kucağıma almak nasip oldu. Önce Allah'ım sonra sizlerin sayesinde geldiğimiz yolu ilk sizlerle tanışma anımız sonrası tedavi ve bu günler... Herşey en ince ayrıntısına kadar aklımda, iyi ki varsınız daha otoparkta başlayan ilgi alaka güler yüz en son aşamaya kadar hiç eksilmedi bu süreçte hepinize sevgiler ..

S.Ç.


25.01.2020

Herkes çok güzel karşıladı. Doktorlarımız ve tüm ekip çok bilgililer. Merkez çok temiz, her şey planlı ve programlı bir düzen çerçevesinde işliyor. İlgi ve emeğiniz için çok teşekkür ederim..

Z.İ.


25.01.2020

Başka bir merkezden ilk geldiğimde endişeli idimyine aynı sıkıntıları yaşar mıyım diye… Ama hiç öyle olmadı. Güler yüzlü ve samimi doktorlarımız ve personel bize çok güzel destek oldunuz. Çoook teşekkür ederiz.

P.K.


13.01.2020

Güzel bir merkez, büyük umutlarla geldim. İnşallah bebeğime kavuşurum. Olmasa da herkesin eline sağlık. Tekrar gelmem gerekirse yine Anatolia’ya gelirim. İyi ki varsınız Anatolia Tüp Bebek Merkezi..

Z.İ.


13.01.2020

Öncelikle tüm personelin verdiği ilgi, Güleryüz ve umut dolu sözlerine teşekkür ediyoruz. Kafamızdaki tüm soru işaretlerine özenle cevap vermeleri ve bizlere çok naif davranmaları moralimize moral katıyor. Kan almadaki hemşire ne kadar tatlı bir insan, her kelimesi umut dolu.

A.S.


13.01.2020

Kapı girişinden en üst kata kadar tüm personel çok güleryüzlü, içten ve samimi. İlgili ve işinde profesyonel bir hekim ve hemşire ağı. Her şey için Anatolia Tüp Bebek Merkezi ekibine teşekkür ediyoruz. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.

Ş.A.


13.01.2020

İşaretlemiş olduğum bütün olumlu şıkları içten samimiyetimle işaretledim. Çocuk hasreti çeken gönlü kırık anne adaylarının istediği sıcaklığı kapıdan içeri girdiğiniz anda görüyor ve hissediyorsunuz. Hizmetlerinizin devamını dilerim.

D.L.


13.01.2020

Adım attığım andan itibaren güvende olduğumu, emin ellerde olduğumu hissettiğim bir yer. Doktordan hemşiresine, ameliyathanedeki herkes, embriyologlarımız ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

C.M.