Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


03.11.2020

Sıcak, samimi, içten karşılandım. Hiçbir şekilde sorun yaşamadım. 4 sene önce kızımı almaya gelmiştim. Şimdide kızımın kardeşini almaya geldim. Hakan Hocama ve tüm ekibe sevgiler.

O.K.


03.11.2020

Rabbim inşallah annelik duygusunu yaşatır bize hep dua ettim herkese. Rabia ve Büşra hemşireleri çok sevdim, çok tatlı ve sıcakkanlılar. İnşallah hayırlı haberlerimi alırım.

B.E.


03.11.2020

Burada görev yapan herkesin profesyonelliği, güleryüzü ve ilgisinden son derece memnun kaldım. Tedavi takibi sırasında bilgilendirmeler, telefonla yapılan kontroller oldukça iyiydi.Herkese ama özellikle hemşire hanımlara sonsuz teşekkürler.

M.İ.


03.11.2020

Tarifi imkansız duygular yaşadım ve hala yaşamaktayım. En stresli anımda bile kendimi evimde hissettim. Her şey için binlerce kez teşekkürler Anatolia Tüp Bebek Merkezi..

Ü.Y.


03.11.2020

Rabbim sizden razı olsun. Kulağıma transfer sırasında ‘’iyi olacak herşey..’’ diyen hemşire.. Sizi unutmayacağım.

Ş.U.


15.10.2020

Hakan Hoca'yı rahatsız etmemek için aramadım teşekkür etmeyi çok istiyorum ama ins yanina da gidicem.Ben tek yumurtalikla ilk denemede hamile kaldım ve şuan 6 aylık olduk Hakan hocamın transferden sonra içten bir şekilde Allah emeklerini boşa çıkarmasın evladım dediğini hiç unutmuyorum Hakan hoca hep Babacan ve çok destekti tedavi boyunca hiç unutmuyorum çok teşekkür ederim

T.H.


15.10.2020

Sevgili Hakan hocam, zorlu sürecimi tamamlayarak bebeğimize sağlıkla kavuştuk. Şahsınıza ve ekibimize gösterdiğiniz emek, ilgi, destek ve hayatımıza yapmış olduğunuz güzel dokunuş için ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız, iyi ki siz demişiz.. Marmaris'ten sevgiler ve selamlar...

Z.Ç.


06.10.2020

Herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Z.İ.


06.10.2020

Çok memnun ve huzurluyum. Çalışanlarınız,Hakan Bey ve Mehtap Hanım çok ama çok canayakın. Çok profesyonelsiniz. Çok çok güzellikler diliyorum . Teşekkürler.

M.A.


06.10.2020

Çok mutluyum, transeferim çok güzel geçti. Türkiye'nin en başarılı, en iyi tüp bebek merkezi olduğunuzu düşünüyorum. Bütün ekibe, Hakan Hoca ve Mehtap Hocaya teşekkürlerimle.

H.İ.