Cinnah Cad. No:54 Çankaya Ankara Türkiye
+90 312 442 5656   +90 530 151 5330

NEDEN ANATOLİA

 
 
 
Türkiye’nin en yoğun tüp bebek merkezlerinden biri olan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi başkentimiz Ankara’da hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana   25.000’i aşan uygulama sayısı ile, 10.000’i aşan ailenin bebek sahibi olmalarına yardımcı olmuştur.

Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi’nin temel çalışma prensipleri dürüst ve ilkeli yaklaşım, etik değerlere bağlı, güncel bilimsel veriler ve teknolojik imkanları kullanarak  hizmet sunmaktır.

Mutlak başarıya odaklı çalışan ekibimiz alanında tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu kapsamda  en yeni teknolojik ve bilimsel gelişmeler yakından takip edilmektedir.  Hasta odaklı tedavi anlayışımız gereği her hasta bireysel olarak değerlendirilmekte ve kişiye özel tedavi şeması hazırlanmaktadır. Hastalarımız tedavilerinin her aşamasında dürüstçe bilgilendirilmekte ve şeffaf bir tedavi uygulanmaktadır.

Hastalarımıza hizmetin yanı sıra düzenli olarak yaptığımız ‘ Preceptorship’ bilimsel toplantıları ile aynı zamanda  yurtdışından gelen meslektaşlarımızın eğitimlerine de katkıda bulunmaktayız. Ulusal ve uluslararası birçok önemli araştırma projesinde yer alan merkezimiz yaptığı bilimsel yayınlar ile bilimin ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.

Tüm bu veriler ışığında neden Anatolia Tüp Bebek Merkezi? Çünkü merkezimizde;

- Dürüst ve etik yaklaşım ön plandadır.
- Hasta odaklı ve bireyselleştirilmiş tedavi uygulanmaktadır.
- Hasta emniyeti ön planda tutulmaktadır.
- Hastalarımıza dünya çapında iyi merkezlerle eş değer başarı oranı sunulmaktadır.
- Tedavinin her aşamasında şeffaf bir yönetim uygulanmakta ve her aşamada hastalarımız ile  yakından ilgilenilmektedir.
- En güncel ve başarıyı arttıracak teknolojik gelişmeler merkezimizde kullanılmaktadır.
- Preimplantasyon genetik Tanı (PGS) uygulaması ile ileri yaşta anne olmayı düşünen hastalarımıza sağlıklı çocuk sahibi olma imkanı sunulmaktadır.
- Uygun hastalarda blastokist aşamasında yani 5. gün embriyo transferi yapılarak az sayıda embriyo ile maksimum gebelik şansı elde edilmesi sağlanmaktadır.


Anatolia ailesi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız...