Anatolia Tüp Bebek ve
Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ekibi olarak, bilgi ve teknolojinin daima iyileşebileceğini biliyor, profesyonel donanımımızı pozitif bakış açısı ve vicdani değerlerimizle birleştiriyoruz.

tüp bebek tedavisi

Sevinciniz, Sevincimiz... Anatolia Ailesine Katılan Çiftlerimiz Anlatıyor.

Burnumuzda bebek kokusuyla, sizinle aynı hayalin peşinde, aynı heyecanla çalışıyoruz. Çoğu zaman zorluklarla başlayan yolculuğunuzu, umuda dönüştürmek, nihayetinde o mucizevi mutluluğu birlikte tatmak için hiç durmadan öğreniyor, yenileniyoruz.

Bugüne dek umudumuz, inancımız ve bilgimiz bizi hiç yarı yolda bırakmadı. Minicik bir ışığa tutunup, nice karanlık yolları aydınlığa çıkardık. Mutluluğunuzla çoğaldık, çoluk çocuk kocaman geniş bir aile olmayı başardık. Bunca yılın deneyimi ve bilgisiyle biz mutlu sonlara yürekten inanıyoruz, siz de inanın diye sonsuz bir özveriyle gece gündüz çalışıyoruz.

“Ulusal ve uluslararası kalite standartları ile Ankara, Çankaya'da hizmet veren Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, 2005 yılından bu yana 20.000’i aşan ailenin bebek sahibi olmasının mutluluğunu paylaşıyor. Tüp bebek ile ilgili merak ettiklerinize tüp bebek tedavisi sayfamızdan infertilite ile ilgili merak ettiklerinize ise kısırlık tedavisi sayfamızdan ulaşabilir, siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki whatsapp butonundan ya da İLETİŞİM sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.”

Tüp Bebek Laboratuvar Kalitesimiz Tescillendi

Laboratuvarımızda yapılan titiz bir denetimin ardından Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından merkezimize ISO 15189 akreditasyon belgesi verildi. Biliyoruz ki kalite sonsuz bir süreçtir ve bizler de her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyor, çabalıyoruz.

ISO belgesi, Anatolia kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin ayrıca uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.

UK Neqas Uluslararası Standartlara Uygunluğu Tescilli Tüp Bebek Laboratuvarıyız!

Anatolia Tüp Bebek Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı) Programını başarı ile tamamlayarak, uluslararası olarak da tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygunluğunu tescilleyen Tüp Bebek Laboratuvarı olma özelliğini taşımaktadır.

İçinizdeki umudun kalp atışlarını duymak dileği ile...

Anatolia Tüp Bebek Merkezi