Anatolia Tüp Bebek ve
Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ekibi olarak, bilgi ve teknolojinin daima iyileşebileceğini biliyor, profesyonel donanımımızı pozitif bakış açısı ve vicdani değerlerimizle birleştiriyoruz.

Burnumuzda bebek kokusuyla, sizinle aynı hayalin peşinde, aynı heyecanla çalışıyoruz. Çoğu zaman zorluklarla başlayan yolculuğunuzu, umuda dönüştürmek, nihayetinde o mucizevi mutluluğu birlikte tatmak için hiç durmadan öğreniyor, yenileniyoruz. Bugüne dek umudumuz, inancımız ve bilgimiz bizi hiç yarı yolda bırakmadı. Minicik bir ışığa tutunup, nice karanlık yolları aydınlığa çıkardık. Mutluluğunuzla çoğaldık, çoluk çocuk kocaman geniş bir aile olmayı başardık. Bunca yılın deneyimi ve bilgisiyle biz mutlu sonlara yürekten inanıyoruz, siz de inanın diye sonsuz bir özveriyle gece gündüz çalışıyoruz.

Türkiye’nin en yoğun tüp bebek merkezlerinden biri olan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Ankara’da, 2005 yılından bu yana 15.000’i aşan ailenin bebek sahibi olmasının mutluluğunu paylaşıyor. Bizimle yola çıkan çiftlerimizden bazılarının o güzel tecrübelerine Tüp Bebek Başarı Hikayeleri sayfamıza göz atabilir, bu alandaki tüm uygulamalarımız için Tüp Bebek Tedavisi sayfamızı ziyaret edebilir, siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki whatsapp butonundan ya da İLETİŞİM sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Tüp Bebek Laboratuvar Kalitesinde Ankara'da Tek Türkiye'de İki Kurumdan Biriyiz

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Laboratuvarımızda yapılan titiz bir denetimin ardından verilen ISO 15189 akreditasyon belgesi ile Ankara’da TEK, Türkiye’de ise 2 Tüp Bebek Merkezinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biliyoruz ki kalite sonsuz bir süreçtir ve bizler de her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyor, çabalıyoruz.

ISO belgesi, Anatolia kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin ayrıca uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.

UK Neqas Uluslararası Standartlara Uygunluğu Tescilli Türkiye’deki Tek Tüp Bebek Laboratuvarı!

Anatolia Tüp Bebek Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı) Programını başarı ile tamamlayarak, güncel olarak uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygunluğunu tescilleyen Türkiye’deki tek Tüp Bebek Laboratuvarı olma özelliğini taşımaktadır.

İçinizdeki umudun kalp atışlarını duymak dileği ile...

Anatolia Tüp Bebek Merkezi