Anatolia Tüp Bebek ve
Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ekibi olarak, bilgi ve teknolojinin daima iyileşebileceğini biliyor, profesyonel donanımımızı pozitif bakış açısı ve vicdani değerlerimizle birleştiriyoruz.

Burnumuzda bebek kokusuyla, sizinle aynı hayalin peşinde, aynı heyecanla çalışıyoruz. Çoğu zaman zorluklarla başlayan yolculuğunuzu, umuda dönüştürmek, nihayetinde o mucizevi mutluluğu birlikte tatmak için hiç durmadan öğreniyor, yenileniyoruz. Bugüne dek umudumuz, inancımız ve bilgimiz bizi hiç yarı yolda bırakmadı. Minicik bir ışığa tutunup, nice karanlık yolları aydınlığa çıkardık. Mutluluğunuzla çoğaldık, çoluk çocuk kocaman geniş bir aile olmayı başardık. Bunca yılın deneyimi ve bilgisiyle biz mutlu sonlara yürekten inanıyoruz, siz de inanın diye sonsuz bir özveriyle gece gündüz çalışıyoruz.

Tüp Bebek Laboratuvar Kalitesinde Ankara'da Tek Türkiye'de İki Kurumdan Biriyiz

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Laboratuvarımızda yapılan titiz bir denetimin ardından verilen ISO 15189 akreditasyon belgesi ile Ankara’da TEK, Türkiye’de ise 2 Tüp Bebek Merkezinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biliyoruz ki kalite sonsuz bir süreçtir ve bizler de her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyor, çabalıyoruz.

İçinizdeki umudun kalp atışlarını duymak dileği ile...

Anatolia Tüp Bebek Merkezi