TÜB BEBEKTE BAŞARI ≈ LABORATUVAR

EN İYİ TÜP BEBEK LABORATUVARI: TÜP BEBEKTE YÜKSEK BAŞARI

Tüp bebekte başarı için uzmanlık ve deneyim kadar laboratuvar donanımının da en üst düzeyde olması zorunludur. Tüp bebek başarı oranını etkileyen en önemli unsur (%80) tüp bebek laboratuvarıdır. Bu yönüyle tüp bebek merkezleri başarı oranlarında en kritik rolü de laboratuvar oynamaktadır. Dolayısı ile en iyi tüp bebek laboratuvarlarlarının tüp bebek başarı oranları da doğru orantılı olarak yüksektir.

ANATOLİA TÜP BEBEK LABORATUVARI

Tüp bebek, uzmanlık ve deneyim kadar laboratuvar donanımının da en üst düzeyde olmasını zorunlu kılan bir alandır. Anatolia laboratuvar ekibi, bu bilinçle bilgisini daima güncellerken, teknolojik donanımını da dünya ile eş zamanlı olarak yenilemektedir.

En güncel ve çağdaş klinik bilgilere dayalı uygulamaların yapıldığı laboratuvarımız, kanıta dayalı ve bilimi esas alan bir kültürle çalışır.

tüp bebek tedavisi

Sevinciniz, Sevincimiz... Anatolia Ailesine Katılan Çiftlerimiz Anlatıyor.

TÜP BEBEK LABORATUVAR KALİTEMİZ TESCİLLENDİ!

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından laboratuvarımızda yapılan titiz bir denetimin ardından tüp bebek merkezimize ISO 15189 akreditasyon belgesi verilmiştir.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi bu yönüyle ulusal kalite standardını karşıladığını tescillemiştir. Biliyoruz ki kalite sonsuz bir süreçtir ve bizler de her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyor, çabalıyoruz.

ISO belgesi, Anatolia kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin ayrıca uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.

tup bebekte başarı

Prof. Dr. Hakan Yaralı Anlatıyor. Tüp Bebekte Başarıyı Etkileyen İki Önemli Faktör

UK NEQAS ULUSLARARASI KALİTE TESCİLLİ TÜP BEBEK LABORATUVARI

Anatolia Tüp Bebek Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı) Programını başarı ile tamamlamıştır. Anatolia tüp bebek laboratuvarı bu yönüyle güncel olarak UK NEQAS uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygunluğunu da tescillemiştir.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi kurulduğu günden bu yana gerek infertilite uygulamaları ile gerekse diğer uygulamalar ile 20 binden fazla ailenin bebek sevincine ortak olmuştur. Bu hikayelerden bazılarına buradan ulaşabilirsiniz. Bu ailenin bir parçası olmak ya da aklınızdaki sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Puan Ver
21 Kişi. Ortalama puan: 3.57
İlk Yayımlanma Tarihi: 12.04.2021
Güncellenme Tarihi: 18.06.2023
Prof. Dr. HAKAN YARALI
YAZAR
Prof. Dr. HAKAN YARALI

Detaylı Özgeçmiş İçin Tıklayın

Prof. Dr. Hakan Yaralı, 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası yaptı. Halen, kısmi statüde Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda çalışmaktadır. Tüp bebek alanında hem klinik hem de laboratuvar kısmında sertifikası bulunan hekimlerdendir. 2018 yılında Turkish time tarafından, Dünyada Yankı Uyandıran İlk 100 Türk Hekim arasına seçilmiştir.