TÜB BEBEKTE BAŞARI ≈ LABORATUVAR

ANATOLİA TÜP BEBEK LABORATUVARI

Tüp bebek, uzmanlık ve deneyim kadar laboratuvar donanımının da en üst düzeyde olmasını zorunlu kılan bir alandır. Anatolia laboratuvar ekibi, bu bilinçle bilgisini daima güncellerken, teknolojik donanımını da dünya ile eş zamanlı olarak yenilemektedir. En güncel ve çağdaş klinik bilgilere dayalı uygulamaların yapıldığı laboratuvarımız, kanıta dayalı ve bilimi esas alan bir kültürle çalışır. Anatolia’da her hasta için kişiye özel klinik ve laboratuvar uygulamaları yapılır.

tüp bebek tedavisi

Sevinciniz, Sevincimiz... Anatolia Ailesine Katılan Çiftlerimiz Anlatıyor.

Tüp Bebek Laboratuvar Kalitemiz Tescillendi!

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Laboratuvarımızda yapılan titiz bir denetimin ardından tüp bebek merkezimize ISO 15189 akreditasyon belgesi verilmiştir. Anatolia Tüp Bebek Merkezi bu yönüyle ulusal kalite standardını karşıladığını tescillemiştir. Biliyoruz ki kalite sonsuz bir süreçtir ve bizler de her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyor, çabalıyoruz.

ISO belgesi, Anatolia kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin ayrıca uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.

UK NEQAS Uluslararası Standartlara Uygunluğu Tescilli Tüp Bebek Laboratuvarıyız

Anatolia Tüp Bebek Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı) Programını başarı ile tamamlamıştır. Anatolia tüp bebek laboratuvarı bu yönüyle güncel olarak UK NEQAS uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygunluğunu da tescillemiştir.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi olarak 2005 yılından bu yana 15 binden fazla ailenin yüzünü güldürmüş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu güzel tabloyu ortaya çıkarmak için tecrübeli bir ekiple, birbirinden farklı uygulamalardan faydalanıyoruz. Tüp bebek tedavisi, süreçleri tüm tüp bebek hizmetlerimize dair detaylara tüp bebek tedavisi sayfamızdan göz atabilirsiniz.


Puan Ver
21 Kişi. Ortalama puan: 3.57
İlk Yayımlanma Tarihi: 12.04.2021
Güncellenme Tarihi: 23.02.2022
Prof. Dr. MEHTAP POLAT
YAZAR
Prof. Dr. MEHTAP POLAT

Detaylı Özgeçmiş İçin Tıklayın

Prof. Dr. Mehtap Polat 2000 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda uzmanlığını tamamladı. 2015 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Doçenti, 2021 yılında da Profesör oldu. Prof. Dr. Mehtap Polat'ın yurt dışı ve yurt içi dergilerde yayınlanmış 50’den fazla makalesi ve bildirisi bulunmaktadır. Tüp bebek, endometriozis ve polikistik over sendromu tedavileri özel ilgi alanlarıdır