NEDEN ANATOLIA?

1. Tecrübe: Türkiye’nin en yoğun tüp bebek merkezlerinden biri olan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Ankara’da, 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana 30.000’i aşan uygulama sayısı ile, 15.000’i aşan ailenin bebek sahibi olmalarına yardımcı olmuştur.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi’nin kurucusu ve direktörü Prof. Dr. Hakan Yaralı, 1991’den bu yana vaktinin tamamına yakın kısmını tüp bebek ile geçirmiş ve geçirmektedir.

Anatolia Laboratuvar sorumlusu İrem Yaralı Özbek, klinik embriyoloji ve androloji konusunda, Amerika’da resmi eğitim (2 yıllık tezli master programı) almış çok nadir embriyologlardandır.

2. Kalite: ISO belgesi, Anatolia kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.

Anatolia için kalite; bilgi, teknoloji ve hizmet kültürünün sonsuza dek iyileşebileceği inancına dayanır. Kendi içinde daimi bir denetim mekanizmasını çalıştıran bu ekol, kontrol edilmeyi de bir değer olarak algılar ve kendini daima eleştiri ve yeniliğe açık tutar.

Tanı ve tedaviye yönelik analizleri ve tıbbi hizmet sunumunu, sürekli eğitim, bilgilendirme, ölçme, iyileştirmeler ve gözden geçirme eşliğinde en yüksek kalitede vermek üzerine kurmak, yürütmek ve sürekli geliştirmek, Anatolia’nın bir hizmet politikasıdır.

3. Laboratuvarda yüksek teknoloji kullanımı: Tüp bebek uygulamalarında başarıyı belirleyen en önemli unsur tüp bebek laboratuvar hizmet kalitesidir. Yetkin personel tarafınca yüksek teknoloji kullanılarak yapılan laboratuvar uygulamaları, Anatolia’nın başarısında temel öğelerdendir.

4. Bireyselleştirilmiş protokollerin kullanılması: Anatolia’da en güncel bilimsel bilgi, tanı ve tedavi yöntemleri kullanılarak, canlı doğum oranlarının, evrensel standartlarda, en yüksek düzeyde sağlanması, bunu sağlar iken de emniyetten ödün verilmemesi hedeflenir.

5. Sürekli gelişime açık olma: Bu ilke ile embriyolojide dünyada saygın bilim insanları Anatolia’nın laboratuvarını yılda bir kez denetler. Anatolia için kalite; bilgi, teknoloji ve hizmet kültürünün sonsuza dek iyileşebileceği inancına dayanır.

6. Vicdani ve etik değerlere bağlı kalmak: Vicdan, ahlak ve şeffaflıktan ödün vermemek Anatolia’nın en temel, bilinen özelliğidir.

7. Kalbini işine koyan, empatisi yüksek ekip: Anatolia, son derece stresli bir süreç olan tüp bebek tedavisinde çiftin psikolojik yükünü azaltmak için, hasta odaklı ve empatisi yüksek hizmet sunar.

8. Bilime katkı, bilimsel çalışmalarda yer almak: Anatolia Tüp Bebek Merkezi, yapmış olduğu yurt dışı yayınlar, katılmış olduğu yurt dışı projeler ile evrensel tıpa katkıda bulunur.

Prof. Yaralı, 2018 yılında Turkishtime tarafından hazırlanan ‘Tıp Bilimine Yön Veren 100 Türk” isimli araştırma sonucunda, Araştırmaları, Buluşları ve Tedavi Yöntemleri ile Dünyada Yankı Uyandıran İlk 100 Türk Hekim arasına seçilmiştir.    

9. Düzenlediği yurt dışı eğitim programları: “Bilimin ruhu paylaşmaktır”a inanan Anatolia, düzenlemiş olduğu “ustalık programları” başlığı altında, yurt dışından gelen çeşitli gruplara eğitim verir. 

10. Çünkü, temel değerlerimiz;
    Dürüstlük
    Şeffaflık, açık sözlülük
    Saygı
    Başarı odaklılık
    Hasta önceliği
    Sürekli gelişime açık olmak
    Yüksek empati
    Ekip ruhu
    Ülkesini ve birbirini seven bireyler
    Sadakat
    Etik
    Bilimsellik
    Hasta memnuniyeti odaklılık
    Açık iletişim ve güvene dayalı ilişki
    Doğru ve kaliteli sonuç üretme’dir.

Anatolia ailesi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız...

NEDEN ANATOLIA?
Teşekkür ederiz
Gönderdiğiniz form tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.
Hata! Formunuz gönderilirken bir hata oluştu.
Soru Sormak İstiyorum
Yorumunuzu Yazınız