Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


24.04.2019

Güler yüzlü ve ilgili personelleriyle işini titizlikle yapan bir merkez. Sizi seçtiğim için çok memnunum. İyi ki varsınız. Her şey için sonsuz teşekkürler.

B.D.


24.04.2019

Personel ve tüm ekibin ilgi, alaka, güler yüzü ve donanımı bu merkeze her gelişimde kendimi iyi hissettiriyor. Hakan Hocam sayesinde güvenli ellerde olduğuma eminim, teşekkürler.

V.H.


24.04.2019

Daha önceki tedavimde embriyo bile elde edilemezken 11 tane 5. Gün embriyosu elde eden hayatımdaki en mutlu haberi almamı sağlayan umutsuzluğuma umut olan iyiki gelmişim dediğim merkez. İnanılmaz derecede ilgililer herkes çok güler yüzlü sımsıcak başarılı bir ortam. Hakan hocam, Mehtap hocam, İrem hanım, enerjisi hiç tükenmeyen hemşireler ve tüm Anatolia ekibi her şey için çok çok teşekkür ederim. Enerjisi, güler yüzü ve samimiyeti için Nurdan hemşireme özellikle teşekkür ediyorum. İyi ki Anatoliayı seçmişim.

R.F.C.


24.04.2019

Gerek doktorum, gerek hemşirelerim hepsinden çok memnun kaldım. İyi ki varsınız, her şey için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun… Rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah, teşekkürler.

S.M.


20.04.2019

Çok ilgili, güler yüzlü bir ekip var. Her daim güzel umutlar veriliyor. Her şey için teşekkürler Anatolia Ailesi.

G.V.


20.04.2019

Çok heyecanlı ve gebe olmak ilk seferde. Burada herkese güveniyorum. İnşallah, dileğim Allah hepsinin gönlüne göre versin. Hep mutlu olun.

H.A.


20.04.2019

Güler yüzlü ve hızlı, ilgili çalışan ailenize çok teşekkür ederim. Sizin ve bizim emeklerimizin boşa çıkmaması dileğiyle. Bebek sahibi olmak, anne olmak çok istiyorum.

Ç.G.


16.04.2019

Herkes çok ilgili ve güler yüzlü, hasta bilgisine hakim. Anatolia Tüp Bebek ekibine çok teşekkür ederim.

F.H.


16.04.2019

Mutluyum… Hakan Hoca ile tanışmak ve tedavi sürecimi onunla devam ettirdiğim için kendimi çok güvende hissediyorum. Teşekkür ederim Hocam. Sevgiler

M.A.


16.04.2019

Herhangi bir sorun yaşamadım. Her aradığımda rahatlıkla ulaştım. Problemlerim hep çözüldü. Çok temiz, hemşirelerin ilgi ve alakaları memnun edici. Transferde beni sakinleştirmek için konuşan hemşire çok çok sağolsun. Herkese tavsiye ediyorum. Doktorları çok iyi, ben mutlu oldum. İnşallah bu çizgi dışına çıkmazlar. Başarılarının devamını dilerim. Allah nice nice başarılar göstersin.

A.D.