Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


16.09.2020

Başta Hakan Hoca ve Mehtap Hoca olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim. Rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin. Siz mükemmelsiniz. Hakan Bey, Mehtap Hocam ve canım hemşireler siz bir umut, bir can oldunuz bana. İlk denememiz, ilk hastanemiz ve iyi ki siz. Güler yüzünüz eksik olmasın. Hakan Bey, siz benim en büyük destekçim, iyi ki varsınız. Sizi unutmam imkansız. Son olarak İrem Hanım, sabrınıza hayran kaldım. Sizi çok seviyorum Allah razı olsun.

Z.İ.


16.09.2020

Başta Mehtap Hocama ve tüm ekibe sonsuz teşekkürler, size çok güveniyoruz.

V.U.


16.09.2020

O kadar ilgili ve güleryüzlü davranıyorsunuz ki, stres yerini umutla dolduruyor.

Ü.K.


16.09.2020

Çok güleryüzlü bir ekip tarafından karşılandım. İyi ki Anatolia’yı tercih etmişim, her şey için teşekkürler.

A.Ç.


12.08.2020

Hayallerimi gerçekleştirmek istediğim bu yolda yardımlarınız için teşekkürler..

A.A.


12.08.2020

Başta Sayın Hakan Yaralı ve Mehtap Hocam olmaz üzere, güleryüzlü, sabırlı bütün Anatolia çalışanlarına bizi emin ellerde hissettirdikleri için çok teşekkür ederim. Transfer sırasında elimi bırakmayıp bütün tatlılığıyla bana destek olan Cemahan Hemşireye ayrıca teşekkür ederim. Anatolia’ya gelen herkesin pozitif sonucu görüp bebeklerine kavuşmalarını diliyorum. Çünkü siz elinizden geleni yapıyorsunuz. Sizi seviyorum.

Ü.C.


12.08.2020

Hepiniz harikasınız Rabbim ilminizi artırsın. Her şey için çok teşekkür ederim. Transferde kulağıma fısıldayan hemşire, özellikle sana teşekkürler…

Ç.P.


12.08.2020

İyi ki varsınız… Çok tereddütlü gelmiştim. Ama doktorum tek kelime ile süper biri. Çok güzel bilgilendirdi ve anlattı. Sonra yaptırmaya karar verdik. O kadar güleryüzlü bir ortam ki, anlatamam. Hemşirelerim çok iyi idi. Ve çalışanlar, ekip süper. Ben çok şanslıyım..

Z.U.


12.08.2020

Personel çok ilgili ve kibardı, teşekkürler..

G.B.


12.08.2020

Kucaklarımızın dolması dileğiyle. Tekrar tekrar teşekkürler Anatolia Ailesi.. Türkiye'nin en iyi tüp bebek merkezisiniz!

Ş.İ.