Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


15.03.2019

Tedavi ve tecrübe ile birlikte vermiş olduğunuz güven ve motivasyon ile başarılarınızın devamını dilerim. Bayramı hakkı ile yaşamayı hak eden tüm ekibin Tıp bayramı kutlu olsun.

M.K.


14.03.2019

After five years of trying all the treatments of pregnancy we dicided to go to turkey to have IVF done there after we herd turkey in high demand in medical. we contacted ANATOLIA Clinic to set up traveling plan IVF was sucess from first attempt Anatolia staff very friendly and supportive from first call till flight back home staff very experienced and speaking english Prof. Dr. Hakan Yarali and Doç. Dr. Mehtap Polat thank you very much and we recommend anatolia clinic to everyone yaman edlbi & mohamad alak

yaman edlbi & mohamad alak


12.03.2019

Merkeze adımımı atar atmaz güler yüzlü, ilgili bir ekiple karşılanmak ve bu ilginin tedavi sonuna kadar aynı şekilde devam etmesi beni çok mutlu ediyor. Kendimi profesyonel bir ekiple güvende, rahat hissediyorum.

S.T.


12.03.2019

Profesyonel bir ortamda işini seven insanlarla birlikte olmak mutluluk vericiydi. Anatolia ekibine her şey için teşekkür ediyorum..

F.Y.


12.03.2019

Anatolia ailesine teşekkür ederim. Karşılıklı olarak çabalarımız boşa çıkmayacak inanıyorum. Anlayışınız, güler yüzlü olmanız, içtenliğiniz için teşekkür ederim.

S.G.


12.03.2019

Doktor Bey’den hemşire ve diğer çalışanlarına kadar hepsine teşekkür ediyorum. Güler yüzlü, anlayışlılardı. Bilgilendirmede hassasiyet göstermeleri, telefonla aradığımızda bize kafamıza takılan şeylerde bilgi verirken anlayışlı davranmalı hoştu.

P.A.


12.03.2019

Heyecanlı güzel insanların iyi davranışları için bütün Anatolia ekibinize teşekkürler. Sonunda güzel bir son.

E.G.


11.03.2019

Günaydın tam 13 yıl önce 17 yıllık bebek hasretinin sona ermesinde emeği geçen Anatolia ailesine sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum iyi ki sizleri tanımışım Uşak'tan sonsuz sevgi selamlar gönderiyorum.

A.K.


01.03.2019

Tüm ekibinize çok tşk ederim bana bu mutlulugu yaşattığınız için..

L.P.


28.02.2019

Maya 5 yaşında. 2013 Mayıs ayında tedaviye başlayıp ilk denememizde başarmıştık. Tekrar Hakan hocaya, Mehtap hocaya ve ekibine teşekkürü borç bilirim.

Burcu - Ercan Çelik