Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


23.02.2021

İyi ki varsınız! Doktorum Hakan Yaralı, Mehtap Polat ve tüm Anatolia Tüp Bebek Merkezine teşekkür ederim..

N.A.


23.02.2021

Sizi çok seviyorum. Yoğun araştırmalarım sonrasında sizi buldum. Başarılarınız hep daim olsun. Tüp bebek laboratuvarınız gerçekten çok iyi!

İ.E.


23.02.2021

Türkiye'nin bir numaralı tüp bebek merkezisiniz. Anatolia Tüp Bebek Merkezi ekibinin başarılarınızın devamını diliyorum. Beni oğluma kavuşturduğunuz için teşekkür ediyorum.

K.F.


17.02.2021

Size gelirken içimde bir rahatlık vardı. Hakan Hocamı doğum hemşiresi olan bir arkadaşım önermişti. Bu yüzden tam bir teslimiyet içinde geldiğimi söyleyebilirim. Gerçekten orada geçirdiğim her dakikadan memnunum. Hafta sonu, pazar günü demeden gün be gün bilgi verdiğiniz. Sorularım saat kaç olursa olsun cevaplandı. Olmasaydı Allah'ın takdiri diyecektim. Gerçekten çok güvendim her bir çalışanınıza. İnanın yazarken gözlerim dolu dolu. Eminim bunu çok duymuşsunuzdur. Hepiniz, isim isim bilmesem de bizim için, ailemiz için çok değerlisiniz.

S.S.


16.02.2021

Türkiye'nin en başarılı tüp bebek merkezisiniz. Laboratuvar ekibine ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün gebelik haberimizi aldık. Üç kişilik bir aile olarak yolumuza devam edeceğiz. Sayenizde..

O.Z.


16.02.2021

Gerek Hakan Yaralı hocadan, gerekse de Mehtap Polat hocadan çok memnun kaldım. Çok ilgililerdi. Bütün ekibe teşekkür ediyorum.

Ş.N.


16.02.2021

iyi ki siz, iyi ki Anatolia Tüp Bebek Merkezi...

Ç.E.


12.02.2021

Bütün Anatolia Tüp Bebek Ekibine selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz. İyi ki sizi tercih etmişiz.

T.A.


12.02.2021

iyi ki varsınız, sizleri çok seviyoruz Anatolia Ailesi...

O.E.


12.02.2021

Sizler iyi ki varsınız! Başka merkezlerde çok sayıda başarısız tüp bebek uygulamasının ardından Anatolia Tüp Bebek Merkezine geldim. Diğer merkezlerde döllenme sorunu yaşıyorduk. Merkezinizde ilk uygulamada gebe kaldım. Anatolia Tüp Bebek Merkezi Türkiye'nin en iyi tüp bebek merkezi. Embriyoloğumuz İrem Yaralı Özbek de Türkiye'nin en iyi embriyoloğu bence. Her şey için çok teşekkürler.

İ.V.