Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


06.11.2020

Güleryüzlü personeli ve ilgileri süper. Yanımızda olduklarını hissettiriyorlar. Her konuda bilgi paylaşımı olması çok iyi. Sizi seviyoruz Anatolia Tüp Bebek Ekibi...

R.Ö.


06.11.2020

İlk geldiğimiz günden itibaren hep güleryüzle karşıladınız. Hiçbir sıkıntı yaşamadık. Teşekkür ederiz.

Ü.Ç.


06.11.2020

Her konuda çok fazla yardımcı oldular. Her takıldığım noktada saat fark etmeksizin ulaşabildim. Hemşire ve doktorlarımız çok güleryüzlü ve bilgililer. İyi ki Anatolia Tüp Bebek Merkezi'ni tercih etmişim. Her şey olması gerektiğinden çok daha fazla güzel.

E.N.


03.11.2020

Güleryüzlü ve işini çok iyi yapan bir ekipsiniz. Hepinizin eline emeğine sağlık çok teşekkür ederim iyi ki varsınız. Tüm merkez ve tabii ki Hakan Yaralı hocama çok teşekkür ediyorum.

E.E.


03.11.2020

Sıcak, samimi, içten karşılandım. Hiçbir şekilde sorun yaşamadım. 4 sene önce kızımı almaya gelmiştim. Şimdide kızımın kardeşini almaya geldim. Hakan Hocama ve tüm ekibe sevgiler.

O.K.


03.11.2020

Rabbim inşallah annelik duygusunu yaşatır bize hep dua ettim herkese. Rabia ve Büşra hemşireleri çok sevdim, çok tatlı ve sıcakkanlılar. İnşallah hayırlı haberlerimi alırım.

B.E.


03.11.2020

Burada görev yapan herkesin profesyonelliği, güleryüzü ve ilgisinden son derece memnun kaldım. Tedavi takibi sırasında bilgilendirmeler, telefonla yapılan kontroller oldukça iyiydi.Herkese ama özellikle hemşire hanımlara sonsuz teşekkürler.

M.İ.


03.11.2020

Tarifi imkansız duygular yaşadım ve hala yaşamaktayım. En stresli anımda bile kendimi evimde hissettim. Her şey için binlerce kez teşekkürler Anatolia Tüp Bebek Merkezi..

Ü.Y.


03.11.2020

Rabbim sizden razı olsun. Kulağıma transfer sırasında ‘’iyi olacak herşey..’’ diyen hemşire.. Sizi unutmayacağım.

Ş.U.


15.10.2020

Hakan Hoca'yı rahatsız etmemek için aramadım teşekkür etmeyi çok istiyorum ama ins yanina da gidicem.Ben tek yumurtalikla ilk denemede hamile kaldım ve şuan 6 aylık olduk Hakan hocamın transferden sonra içten bir şekilde Allah emeklerini boşa çıkarmasın evladım dediğini hiç unutmuyorum Hakan hoca hep Babacan ve çok destekti tedavi boyunca hiç unutmuyorum çok teşekkür ederim

T.H.