Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


17.02.2020

Öncelikle doktorum Hakan Yaralı’ya teşekkür ederim. Mehtap Hanıma, İrem Yaralı, Nurdan Hemşireye ve Anatolia ekibine çok teşekkür ederim.

M.İ.


17.02.2020

Kapıdan girer girmez Güleryüz ve profesyonellikle karşılaştık. Çok düzenli ve organize bir klinik. Sürecimiz boyunca iletişimde olduğumuz herkes çok profesyoneldi. İnsani yaklaşım, bilgi tecrübe çok kıymetli! Hakan hocaya, İrem hocaya, diğer tüm hocalara, hemşire hanımlara ve herkese tek tek teşekkürler.

K.Ş.


11.02.2020

Umutsuzluklar içindeyken umudun kesiştiği yol ve değerli insan Hakan Yaralı, Ekibinizle olan uyum, tecrübe ve güveniniz en önemlisi insancıl yanınızın yüksek olması muhteşem… Ekibinizle dilerim uzun yıllar umutlar dağıtmaya devam edersiniz.. Anatolia ekibine çok teşekkür ederim..

K.I.


11.02.2020

Her şeyden çok memnun kaldım. Hakan Hocam ve ekibi muhteşem. İnşallah güzel haberler alırız. Çok umutluyum..

C.O.


11.02.2020

Özellikle merkezinize geldiğim gün benim için özel bir tarihti. Merkezinize ilk adım attığım andan itibaren otopark görevlisinden , hasta danışmanına, hemşiresine kadar hepsi pozitif güleryüzlü insanlardı. Gelmeden önce kafamda soru işaretleri vardı. Bugün embriyo transferim yapıldı. Çok memnunum hepinizden. Allah sizin gibi güleryüzlü insanları hiç eksik etmesin.

Ç.İ.


11.02.2020

İnsanın bir bebek arayışında geçirdiği süreç yıpratıcı cidden. Bu yüzden karşısında güleryüzlü, anlayışlı ve kibar insanları görmesi moral olarak takviye ediyor. Buradaki insanca muamele insanın maddi manevi verdiği enerjiyi gözüne göstermiyor. Her şey için çok teşekkür ederim..

M.R.


08.02.2020

O kadar çok yazılacak şey var ki birini yazsam birisi eksik kalır bana mucizemi yıllar sonra kucağıma almak nasip oldu. Önce Allah'ım sonra sizlerin sayesinde geldiğimiz yolu ilk sizlerle tanışma anımız sonrası tedavi ve bu günler... Herşey en ince ayrıntısına kadar aklımda, iyi ki varsınız daha otoparkta başlayan ilgi alaka güler yüz en son aşamaya kadar hiç eksilmedi bu süreçte hepinize sevgiler ..

S.Ç.


05.02.2020

Güleryüzlü, ilgili personel. Her konuda detaylı bilgilendirme olması beni memnun etti.

Ü.K.


05.02.2020

Doktorum ve diğer ekip arkadaşları gayet güzel insanlar… Her şeyiyle güzel bir merkez, kaliteli.. Herkese çok teşekkür ederim…

O.K.


05.02.2020

Heyecanlı ve gergindim ilk geldiğimde. Ama sonra çalışanları tanıdıkça hiçbir sıkıntım kalmadı. Ailelerinden biriymişim gibi ilgilendiler. iyi ki varsınız Anatolia Ailesi..

Z.A.