Sizlerden Gelen Mektuplar

#HikayemeOrtakOl


26.09.2019

Iki kişilik yolculugumuzda bir evlat sahibi olmak en büyük duamızdı.. Ama hani vakitsiz kuş otmezmis derler ya evlat sahibi olmakta vaktinden önce nasip olmuyormuş..7 senelik bir hasretin bir sonu ve bir başlangıcı vardı...Herşey tedavi için gittiğim anatolia tüp bebek merkezinin bahçesinde bir gülüşle başladı ve sonu güzel insanlarin temiz ağızlardan canı gönülden dualriylada birleşince elhamdülillah bir kiz evladıyla yep yeni bir başlangıcimiz oldu...Ben tek tek isim yazsam sığmaz ama beni bu süreçte eşimin ve benim ailem,yakın dostlarım,büyüklerim,iş yerindeki arkadaşlarım,komsularim herkesin ama herkesin manevi anlamda destegini çok gördüm...Hümeyra busram geldi geliyo derken 1 yaşına gelecek kadar büyümüş. Evlat ne güzel bir meyveymis..ALLAH im dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah....Güzel kızım iyiki doğdun iyiki varsın...

H.Ç.


26.09.2019

Benim kızım 4 yasinda once Allah'ın sonra sizin sayenizde iyiki varsin anatolia iyiki tanımışım sizi. O kadar iyi bir ekip ki insana insan gibi davranan insana ilgi gosteren siz iyi ki varsiniz iyi kiiiii size gelmisiz. Her sorana sizi gururla söylüyorummm Hakan Hocammi bir baba gibi cokkkk seviyorum. Rabbim Hakan Hocamı korusun ayağına taş degdirmesin İnşallah.

S.A.


26.09.2019

Çok teşekkürler. Kendimi güvende ve emin ellerde hissettim.

F.I.


26.09.2019

İlk muayene gününden bu yana her şey beklediğim gibiydi. Tüm personel son derece ilgili ve güler yüzlüydü. Her şey için teşekkür ederim.Güven ve memnuniyet duydum.

O.K.


26.09.2019

İlk randevuya geldiğim zaman çok tedirgindim. Ama daha sonra tedirginliğim ve tüm kafamdaki soru işaretleri gitti. Burayı seçmiş olmaktan ve buradaki ilgiden çok memnun kaldım.

V.A.


26.09.2019

Her şey için teşekkürler. Her şey çok güzel ve kolaydı. Güzel haberlerle buluşmak dileğiyle.

Ü.L.


26.09.2019

Her şey güzeldi. Memnun kaldık. Herkese teşekkür ederiz. Rabbim böyle insanlarla her zaman bizi karşılaştırsın inşallah.

P.K.


26.09.2019

Hastane gerçekten mükemmel, herkes çok ilgili ve alakalı. Çok teşekkür ederim.

S.K.


26.09.2019

Her şey mükemmel, başarılarınızın devamını diler, hepinize teşekkür ederiz. Ellerinize, emeğinize sağlık.

K.İ.


26.09.2019

Kurumunuzdan çok memnun olduğumu dile getirmek istedim. Personelleri güler yüzlü, anlayışlı, kibar ve nazik, işini bilinciyle düzgün yapan bir kurum.

A.N.