TÜP BEBEK HİKAYELERİ
YAZILI HİKAYE

3 Başarısız Denemenin Ardından...

05.05.2021
Daha önce 3 kez başka merkezde tüp bebek başarısızlığı öyküsü olan çiftimiz merkezimizde ilk uygulamasında gebelik haberini aldı.

Video Listesi

29.04.2021

Bugün bebeğimi kucağıma alışımın 2. Yılı... Hayatımın en güzel anına vesile olan Değerli Hocalarım; Hakan Yaralı’ya, Mehtap Polat’a ve tüm Anatolia Tüp Bebek Merkezi ekibine şükranlarımı sunuyorum. İki kez farklı merkezlerde aldığımız başarısız uygulamalar neticesinde ince eleyip sık dokuyarak derin bir araştırmaya başladık. Yollar hep sizi gösterdi. Bir taraftan eşim araştırıyor, bir taraftan ben bakıyordum. Nihayet size çıktı yollarımız. Önce detaylı bir incelemeden geçtik. Eski uygulamada hiç genetik inceleme yapılmamıştı. Farkınızı burada göstermiştiniz. Meğer benim kromozomlarımda translokasyon denilen bir durum varmış. Beni incitmemek için şöyle söylemiştiniz: ‘’ Bu senin hayatını idame ettirmende bir sorun teşkil etmez ama bebeğe geçişi olabilir. Bu yüzden embriyolardan genetik inceleme yaparak sağlıklı olan embriyoyu belirlemeliyiz.’’ Dün gibi aklımda bütün söyledikleriniz… Şimdi güzel bebeğim 2 yaşında! Sizler için ne söylesem eksik kalacak, tamamlanmayacak. Eşim, ben ve biricik kızımız sizleri çok seviyoruz! İyi ki bütün yollarımız ANATOLIA TÜP BEBEK MERKEZİ’ne çıktı.

B.N.G


23.04.2021

Hayırlı günler Anatolia Ailesi! Anatolia çocukları ikiz kızlarım 7 yaşındalar. Bugün 23 Nisan'ı kutluyoruz. Sevincimizi sizlere paylaşmak istedim. Önce Allah sonra sizler sayesinde oldu kızlarım, sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Ş.D.


23.04.2021

O güzel günleri hiç unutamıyorum. Başarısız iki denemeden sonra Hakan Hocamızı ne kadar korku dolu gözlerle dinliyorsak, Hakan Hocamız farketmisti ve korkmamamız gerektiğini, aksine güzel sonuçlara kendimizi hazırlamamız gerektiğini söylemişti. Güzel sonucumuz kızımız şimdi iki yaşında ve merkezde hala 3 yavrumuz var..

B.N.E


01.04.2021

Profesyonel ve güven duygusu oluşturan yaklaşımı ve sıcacık ve yardımsever tutumu için tüm Anatolia ailesine teşekkür ederiz. Sayenizde mutlulukla kızımızı bekliyoruz. ( Ref: Google / Anatolia Tüp Bebek Merkezi Yorumları)

Ş.K.Ç.


01.04.2021

Hani insan inanır ya mucizelere hep dua edersin, sende çocuğunu kucağına almayı, sevmeyi, okşamayı istersin. Bende öyle çok istiyorum ki... RABBİM bizi ANTOLIA ailesiyle geçen sene tanıştırdı. İnsan hayatında illa ki b yolu çıkmaza girdiğinde, tıkandığında of çeker. Biz de öyleydik ama Hakan Hocamız hiç yorulmadan bizimle birlikte savaştı, çok uğraştı. Embriyo transferinden önce "Bakın oğlum, bu bir sınav. Kaldırın başınızı gözlerime bakın, başaracağız!" dedi. Önce RABBİM sonra biz. İnanın dedim ki olacak, biz niye inanmayalım? Bize bu güzel haberi verdikleri için önce ALLAH'ıma şükürler olsun sonra ANATOLIA ailesine. İyi ki varsınız. İnsanlara canla başla güzel haberleri vermeye çalışan sizlerden ALLAH razı olsun. İnşallah RABBİM sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder. ÂMİN. (Ref: Google / Anatolia Tüp Bebek Merkezi Yorumları)

Y.Ö.


01.04.2021

10 yıllık bekleyişimizi sevinçle sonlandıran Anatolia! Daha önce farklı şehirde dört başarısız tüp bebek denemem ve bir tane de düşüğüm oldu. Beşinci denemeyi siz Anatolia da yaptık ve canım oğlumuz Taha Eren’inimizi kucağımıza aldık. şükürler olsun... Ve dahası iki tane embriyomuz da sizlere emanet, inşallah en kısa zamanda gelir aynı mutluluğu yine yaşarız. Buradan tedavi olmak için Anatolia merkezine başvuracak olan hastalar için, mutluluğunuzu dünyadaki cennet kokusunu (evlat) ertelemeyin. Eğer Rabbim nasibinize yazmışsa anne-baba olmayı,doğru adrestesiniz buna şüpheniz olmasın. Biz taaa Trabzon’dan gittik güvendik ve iyi ki diyoruz, sizler de geç olmadan iyi ki cümleleri kurabilmek i için Bismillah diyip başlayı. Tüm ekibe tekrar kucak dolusu sevgilerimizi yolluyoruz, iyi ki varsınız.. ( Ref: Google / Anatolia Tüp Bebek Merkezi Yorumları)

H.E.


23.03.2021

Basta doktorumuz hakan Beye ve butun calisanlara teşekkürler ederiz. Van'dan sevgiler... 14 yıllık çocuk hasretimize sizde son bulduk ziyeretinize gelmeyi cok istiyoruz fakat pandemiden dolayi gelemedik. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

F.C.


23.03.2021

Degerli Hakan hocamıza çiçeğimizi alıp virüs nedeniyle gelemedik ama ben hocamıza su anlık en degerli çiçeğimi yolluyorum. Önce Allah sonra Hakan Hocam ve ekibine çok teşekkür ederim...Samimi babacan tavırlarını hiç unutmuyorum hocamın.

T.P.


06.03.2021

Hocam harika bir insan, harika bir doktorsunuz. Allah size sağlıklı bereketli ömür versin. Önce Rabbimin ve sonra sizlerin sayesinde evlat hasreti sona eren bir çok anne baba var tıpkı bizim gibi Allah razı olsun sizlerden benim de ikiz kızlarım 15 yasinda ellerinizden öper, iyiki varsinız hep varolun sayın Hakan hocam.

H.Ç.


06.03.2021

İşinin ehli hocalarıyla, güleryüzlü ekibiyle, mükemmel bir kurumsunuz. Eli öpülesi güzel insanlar selâm olsun hepinize. 2017 yılındaki denememizde 17.10 2017 doğumlu nur topu gibi bir evladı 17 yıl sonra sizler vesilesiyle kucağımıza aldık.şimdi 17.10.2019 normal gebelikle dünyaya gelen çok güzel bir kız evladımız var. İnsanın tüm umutlarının bitmeye ramak kaldığı bir esnada elimizden tutup umut oldunuz Sayın Hakan Hocam.Oğlumuzun adını Umut Bayram,kızımızın adını da Özlem koyduk. Sizleri ölümsüzleştirmenin adıdır bence ANATOLİA. Saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz.

N.B.