TÜP BEBEK HASTA YORUMLARI

2005 yılından bu yana 15.000’i aşan ailenin tüp bebek mutluluğuna ortak olan Anatolia Tüp Bebek Merkezi bu yönüyle Türkiye'nin en iyi tüp bebek merkezleri arasına adını yazdırmış, bu da hastaların tüp bebek başarı hikayeleri ve yorumlarına yansımıştır. Bu kısımda onlardan sadece bazılarını bulacaksınız. Siz de bu ailenin bir parçası olmak yada ücretsiz ön görüşme için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Hastalarımızdan Gelen / Bizim Çektiğimiz Başarı Videolarını İzlemek İçin Tıklayın
HASTA HİKAYELERİNİ İZLE

05.06.2021

Hakan hocam çok değerlisiniz benim için. Gözlerimin içine bakarak bana "Sen anne olacaksın," demiştiniz. Şuan lokumum 8.5 aylık, 6 embriyomuz daha sizde duruyor. Harikasınız.

B.A.


05.06.2021

Dört başarısız tüp bebek deneyiminden sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle Anatolia Tüp Bebek Merkezi'ne gittik. İlk denemede kızıma hamileyım ve 2 tane daha emriyom var. Herşey için çok teşekkür ederiz. İlginiz alakanız için. Başarılarınızın devamını dileriz...

E.G.


05.06.2021

Dört başarısız tüp bebek ve sebepsiz infertilite nedeniyle başvurduk. Hakan Hocam ve ekibi sayesinde biz de çok şükür bu mutluluğu tatdık. Allah hepinizden razı olsun.

N.A.


21.05.2021

السلام عليكم .. الحمد لله رزقنا الله بفضله وفضلكم طفلتين فلكم منا كل الشكر والتقدير وبفضلكم اصبحنا ابويين (Selam sana, Allah'a hamd olsun, Allah bizleri lütfu ve siz iki çocuğunuzdan lütfuyla korusun.Tüm şükranlarımıza ve minnettarlığımıza sahipsiniz ve sayenizde anne baba olduk.)

A.E.A


20.05.2021

On senede dört kez negatif sonuç için gözyaşı döktüm. Ama beşinci de, çok şükür sizin merkezinizde ben de mutluluk gözyaşlarımı döktüm. Çok şükür. İnşallah en kısa sürede dondurulmuş embriyolarımızla ikinci mutluluk gözyaşımızı dökeriz...

H.K.


20.05.2021

Anatolia Tüp Bebek Merkezi bizim ailemiz. İki tüp bebek uygulaması, iki olumlu sonuç, birisi ikiz olmak üzere üç evladımız oldu.Önce Allah, sonra onların sayesinde. Bebek sahibi olmak isteyen herkese her zaman hiç tereddütsüz tavsiye ettiğimiz tek yer. İyi ki varsınız Anatolia...

S.D.


20.05.2021

Anatolia Ailesine dahil olduğumuz için çok mutluyuz.Bir arkadaşımızın vesilesi ile gelmeye karar vermiştik.Gelmeden önce arayıp durumu anlatmıştım ağlayarak. O kadar güzel dinleyip moral vermişti ki karşımdaki bayan.Daha tanımadan çok sevmiştim.İçimdeki bir ses gitmem gerektiğini söylemişti.Başka bir merkezde başarısız sonuçlanmış iki tane aşılamam olmuştu.İlk tüp bebek denemesi ile Anatolia'da olumlu sonucu aldık. Şimdi hem onları tanımama vesile olan arkadaşıma hem de Anatolia Ailesine her zaman duacıyım.Bir tane de dondurulmuş embriyomuz var. İyi ki varlar. İyi ki...

A.D.


29.04.2021

Bugün bebeğimi kucağıma alışımın 2. Yılı... Hayatımın en güzel anına vesile olan Değerli Hocalarım; Hakan Yaralı’ya, Mehtap Polat’a ve tüm Anatolia Tüp Bebek Merkezi ekibine şükranlarımı sunuyorum. İki kez farklı merkezlerde aldığımız başarısız uygulamalar neticesinde ince eleyip sık dokuyarak derin bir araştırmaya başladık. Yollar hep sizi gösterdi. Bir taraftan eşim araştırıyor, bir taraftan ben bakıyordum. Nihayet size çıktı yollarımız. Önce detaylı bir incelemeden geçtik. Eski uygulamada hiç genetik inceleme yapılmamıştı. Farkınızı burada göstermiştiniz. Meğer benim kromozomlarımda translokasyon denilen bir durum varmış. Beni incitmemek için şöyle söylemiştiniz: ‘’ Bu senin hayatını idame ettirmende bir sorun teşkil etmez ama bebeğe geçişi olabilir. Bu yüzden embriyolardan genetik inceleme yaparak sağlıklı olan embriyoyu belirlemeliyiz.’’ Dün gibi aklımda bütün söyledikleriniz… Şimdi güzel bebeğim 2 yaşında! Sizler için ne söylesem eksik kalacak, tamamlanmayacak. Eşim, ben ve biricik kızımız sizleri çok seviyoruz! İyi ki bütün yollarımız ANATOLIA TÜP BEBEK MERKEZİ’ne çıktı.

B.N.G


23.04.2021

Hayırlı günler Anatolia Ailesi! Anatolia çocukları ikiz kızlarım 7 yaşındalar. Bugün 23 Nisan'ı kutluyoruz. Sevincimizi sizlere paylaşmak istedim. Önce Allah sonra sizler sayesinde oldu kızlarım, sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Ş.D.


23.04.2021

O güzel günleri hiç unutamıyorum. Başarısız iki denemeden sonra Hakan Hocamızı ne kadar korku dolu gözlerle dinliyorsak, Hakan Hocamız farketmisti ve korkmamamız gerektiğini, aksine güzel sonuçlara kendimizi hazırlamamız gerektiğini söylemişti. Güzel sonucumuz kızımız şimdi iki yaşında ve merkezde hala 3 yavrumuz var..

B.N.E